O nás

O nás

Společnost PONAST spol. s r.o. byla založena jako ryze česká společnost v roce 1992. CNC divize je úspěšnou součástí výrobních kapacit od roku 2013.
Díky více jak deseti letům zkušeností v oblasti obrábění nabízíme kusovou i sériovou výrobu z hliníku a dalších hliníkových slitin, dále také možnost zpracování PVC profilů. Vyrobené díly lze dodat i s povrchovou úpravou - práškové lakování, eloxování či pískování.
Maximální pozornost věnujeme kontinuálnímu výzkumu a vývoji, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky. V každé z uvedených oblastí nabízíme komplexní řešení technologie zpracování.

Na základě vaší výkresové dokumentace v kombinaci s našimi moderními technologiemi pro řezání, obrábění a frézování jsme schopni dodat kvalitní produkt dle vašich představ. Zajistíme také dodávky surového materiálu (AL profily různých tvarů včetně povrchové úpravy) dle Vámi dodaných parametrů. Budeme s Vámi již od fáze vývoje.
Jsme držiteli norem ISO9001

Společnost PONAST spol. s r.o. Valašské Meziříčí je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 4207 - IČ 47678232 a registrována jako plátce daně DIČ CZ47678232.

Certifikace

Certifikace

Líbí se Vám naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

špičkové opracování hliníku